Предмет: Математика,
автор: lenaromanchyke
Магазин продав 15 кг яблук i 13 кг вишень усого на суму 297 грн. Скiльки контур 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук контур 12 грн. Плиз помогите
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
9 грн
Пошаговое объяснение:
1)12*15=180 грн-отримав магазин за 15 кг яблук
2)297-180=117 грн-отримав магазин за 13 кг вишень
3)117/13=9 грн-коштує 1 кг вишень
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: anastasiawqe8373
Предмет: Математика,
автор: dareddwarf14298
Предмет: Математика,
автор: kodijvadim410
Предмет: Химия,
автор: Gdst
Предмет: Математика,
автор: ArmenAkopyan2006