Предмет: География, автор: svetlanarakoed87

О котрій годині за поясним часом зійде сонце у Львові (24°сх.д.), якщо в цей час у Харкові (36°сх.д.)воно зійшло о 8 год 12хв.а)9год. б)8год. в)7год.24хв. г)8год.36хв.

Ответы

Автор ответа: hnazar
0

Ответ: В

Объяснение: 36°- 24°=12°

12×4=48=0.48год

8.12год-0.48год=7.24год

Відповідь:В

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: olegasuk787