Предмет: Химия,
автор: SlavaYkraine228002
Задача1. В 180г.води розчинили 20г солі.
Визначити масову частку розчиненної речовини в розчині.
Задача2. Яка маса цукру та води міститься в розчині масою 3оог з масовою часткою розчиненної речовини 10%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1задача
W=m(розч реч)/m(розч)
W=20/180+20=0.1
W=0.1×100%=10
W=10
Объяснение:
2задача
Дано:
m.(p.)=250г
w(цукру)=5% або 0.05
Знайти:
m(H2O)-?
m(цукру)-?
Розв'язок:
m(цукру)=m.(p.)×w(цукру)=250г.×0.05=12.5
m(H2O)=m(р.)-m(цукру)=250г.×12.5г=237.5г
відповідь:237.5г;12.5г.
Надіюсь допомогла
SlavaYkraine228002:
НЕВЕРОЯТНОЕ ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВАМ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: aleksandrsasskij
Предмет: Биология,
автор: margohatru
Предмет: Алгебра,
автор: Larin25
Предмет: Алгебра,
автор: ksuuuu00000
Предмет: Химия,
автор: dikhurda