Предмет: Физика, автор: DaysonLip

СРОЧНО! Яку відстань подолав автомобіль, якщо він рухався 2 години зі швидкістю 24 м/с Відповідь подайте у кілометрах.

Ответы

Автор ответа: vladislavyavtushenko
0

Ответ:

288 км вот так вот........

Автор ответа: cvb115
1

Ответ:

172,8 км

Объяснение:

24 м/с=86,4 км/год (потрібно помножити на 3,6)

Відстань знаходиться по формулі:

S=vt

S=2*86,4=172,8 (км)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kotEki4
Предмет: Алгебра, автор: egorovdmitrii619