Предмет: Физика, автор: ivanovgerman5711

швидкість течії річки 0.8 км \ год за якийcь час пліт пройде 24 км

Ответы

Автор ответа: sonya2432
0

Ответ:

за 3 год

Объяснение:

t=S:V

S=24 км

V= 0,8 км/год

24:8=3 год

Похожие вопросы