Предмет: Физика, автор: foxyaroslav09

Турист йде зі швидкістю 7,2 км/год. Який шлях пройде турист за б хвилин?​

Ответы

Автор ответа: BorodatiyBog
0

Відповідь: 0,72 км

Пояснення: t = 6 хв = 0,1 год; S = V * t = 7,2 * 0,1 = 0,72 км

Похожие вопросы