Предмет: Химия,
автор: tsokot123
обчисліть масу солі, що утвориться при взаємодії 166,4 г ферум(3) оксиду, що містить 4% домішок, з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
0
Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O
166.4г - 100%
х г - 4%
х=6.656 (г) - примесь.
166.4-6.656=159.744 (г) - чистый Fe2O3
n(Fe2O3)=159.744/160=1 моль
n(FeCl3) в 2 раза больше n(Fe2O3) и равно 2 моль.
найдем m(FeCl3)=2*165.2=325 г
166.4г - 100%
х г - 4%
х=6.656 (г) - примесь.
166.4-6.656=159.744 (г) - чистый Fe2O3
n(Fe2O3)=159.744/160=1 моль
n(FeCl3) в 2 раза больше n(Fe2O3) и равно 2 моль.
найдем m(FeCl3)=2*165.2=325 г
Автор ответа:
0
благодарочка*
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: yaroslagordienko2018
Предмет: Русский язык,
автор: Аля5р
Предмет: Математика,
автор: olyaelyor
Предмет: Информатика,
автор: larsen44