Предмет: Физика, автор: gorpenkoolena1

яка кількість теплоти потрібна для нагрівання сталевої деталі масою 250 від 47 до 1247 *C ? питома теплоємність сталі становить500 Дж/кг*C

Ответы

Автор ответа: wwwvasy378
4

Ответ:

Q-?

m - 250r = 0,25 кг

t1 = 25

t2 = 1255

Q=c*m*(t2-t1)

Q = 460*0,25*(1255 - 25) = 141450 Дж

Похожие вопросы