Предмет: Физика, автор: zeleznaki063

7. На скільки градусів охолоне 500 г срібла, якщо воно при цьому віддає 2,5 кДж теплоти? Питома теплоємність срібла становить 250

Ответы

Автор ответа: fkjfjfjff
2

Дано:

m = 0,5 kg

Q = 2500 Дж

c = 250 Дж/кг*С

Δt - ?

Решение:

1) Q = cmΔt

Δt = Q / cm = 2500 Дж / 250 Дж/кг*С * 0,5 kg = 20 C

Ответ: 20 C

Похожие вопросы