Предмет: Химия,
автор: Michelngelo151
становіть формулу газуватого вуглеводню, масова частка Гідрогену в якому становить 14,29%. Відомо, що 168 г його займає об'єм 67,2 л (н.у.)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: C4H8 (бутен)
M(CxHy) = 168 : (67,2 : 22,4) = 56 г/моль
W(C) : W(H) = (85,71/12) : (14,29/1) = 7,14 : 14,29 = 1 : 2
CH2 -- емпірична формула M = 14
множиво все на 4×14=56 ==> C4H8 (бутен)
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: ritkalife145
Предмет: Алгебра,
автор: kitty5535
Предмет: Физика,
автор: mashasha1
Предмет: Математика,
автор: galustmargarya