Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Велосипедист долае 11 км шляху за 30 хвилин. Ластівка за 3 хвилини пролітає 3 км. У кого з них швидкість руху бiльша? термiново допоможiть!
Ответы
Автор ответа:
20
Ответ:
Швидкість ластівки більша за швидкість велосипедиста.
Объяснение:
30 хв. = 0,5 год
11:0,5=22 (км/год) швидкість велосипедиста
3 хв. = 3/60 = 1/20 год.
3:1/20=60 (км/год) швидкість ластівки
Швидкість ластівки більша за швидкість велосипедиста.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: gezufo1975
Предмет: Физика,
автор: diezxc7
Предмет: Математика,
автор: alisasafina474
Предмет: Русский язык,
автор: mariatka