Предмет: Химия,
автор: mandyXTC
Обчисліть масу води в розчині магній хлориду маса якого 254 г, масова частка розчиненої речовини 0,2.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нуMgCl2) = 254 г
w(MgCl2) = 0,2
Найти: m(Н2О) - ?
М(MgCl2) = 24 + 35 * 2 = 94 г/моль
М(Н2О) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль
Знайдемо масу MgCl2
m(MgCl2) = m(р-нуMgCl2) * w(MgCl2) = 254 * 0,2 = 50,8 г
Складемо РХР
50,8 г х г
MgCl2 + 2 H2O → Mg(OH)2 + 2 HCl
n = 1 моль n= 2 моль
m = 94 г m = 36 г
m(Н2О) = 36 * 50,8 : 94 = 19,45 г
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Bob9sc
Предмет: Английский язык,
автор: tsevcenko566
Предмет: Математика,
автор: kalievayrysgul734
Предмет: Математика,
автор: SofiSemen123