Предмет: Физика,
автор: dergau539
Камінь вільно падає протягом 10с.
Зякої висоти він упав? Яка кінцева
швидкість каменя?(прискорення
вільного падіння взяти рівним 10)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 100м/с; 500м
Объяснение:
Дано:
t=10c
g=10м/с²
----------
h-?; V-?
V=gt=10*10=100м/с
h=gt²/2=10*10²/2=500м
nastyagrushko008:
помоги пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: zhanelpus07
Предмет: Математика,
автор: talgat13071981
Предмет: Алгебра,
автор: msabi
Предмет: Українська мова,
автор: KARINO4KAeserstd5dfy