Предмет: Физика, автор: anonimuschelo

СРОЧНО
Потяг за 1 год пройшов 50 км,Потім він рухався зі швидкістю 80 км\год протягом 20 хв. Визначте середню швидкість руху поїзда
Даю 20 Баллов

Ответы

Автор ответа: TheMaxTM
1

Дано:

S1 = 50

T1 = 1 год

V1 = 80км/год

T2 = 20 хв

Ср. V - ?

Решение:

S2 = V1*T2

S2 = 80км/год * 0,33 год = 26,4км

Ср V = 26,4 км + 50км / 1 год + 0,33 год = 76,73 км/год

Ответ: 76,73 км/год

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: yulia65671
Предмет: Математика, автор: zozuljalesja