Предмет: Физика,
автор: Аноним
Яка кількість теплоти необхідна на нагрівання цегли масою 2 кг від 10 до 50
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
m=2
t1=10
t2=50
Q=?
Q=mc(t1-t2)
Q=2*880(50-10)
Q=70400
Лучший ответ пж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sqnastyx
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kausardajletbaj
Предмет: Математика,
автор: bayan59
Предмет: Литература,
автор: bulletproo
Предмет: Музыка,
автор: lizaterzinova8