Предмет: Физика, автор: coco7778

1.Людина йшла 20 хв зі швидкістю 7,2 км/год. Який шлях вона пройшла?

Ответы

Автор ответа: sash105sash
0

Ответ:

Объяснение:

t=20 хв = 1200 секунд; V = 7.2 км / час = 2 м / с; S = V * t; S = 2400 м; S = 2.4 км

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Esenai2007