Предмет: Физика,
автор: scorpet
На прямолінійний провідник зі струмом 1,5 А в однорідному магнітному полі з індукцією 40 мТл діє сила 20 мН. Знайдіть довжину провідника.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 0,33м
Объяснение:
Дано:
I=1,5А
В=40мТл=0,04Тл
F=20мН=0,02Н
α=90°
---------------
l-?
F=I*B*l*sinα
l=F/(I*B*sinα)=0,02/(1,5*0,04*1)=0,33м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: melaniakolot49
Предмет: Немецкий язык,
автор: finansu1
Предмет: Українська мова,
автор: illkaersova
Предмет: Русский язык,
автор: verausupova23