Предмет: Физика, автор: Guntyk

Резистор опором 0,4 Ом споживає потужність 0,25 кВт. Визначити величину струму, що протікає
через резистор, і падіння напруги на ньому.

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Відповідь:

I=7.9A      U=3.2V

Пояснення:

Запишемо так:  Р=U*I⇒I²*R        I²=P/R⇒I=√P/R-√25/0.4=7.9  I=7.9A, маючи струм, знайдемо падіння напруги на резисторі R(0,4 )

U=I*R   7.9*0.4=3.2V

       для потужності є дві формули    U*I    або   I²*R   все просто.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: biluk7683