Предмет: Физика,
автор: qqqsofiaqqqqq
8. У воду масою 5 кг, взяту при температурі 7 °С, поклали шматок заліза, нагрітий до 540 °С. Визначте масу заліза, якщо температура суміші стала дорівнювати 40 °С.
Ответы
Автор ответа:
32
Можно лучший ответ?) Ответ:
m з=3 кг
Решение:
m в=5 кг
t₁ в=7 °С
t₂ з=540 °С
t₃ =40 °С
треба знайти m з
Q в=с в*m в*Δt в=4200*5*(40-7)= 693000 Дж =693 кДж
m з=Q в/с з/Δt з= 693000/460/(540-40)=3 кг
maxolexichuk:
ответ 3 кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: koteika906
Предмет: Русский язык,
автор: sssslleem
Предмет: Химия,
автор: gacte