Предмет: Химия,
автор: l7680271
5 Визначте число атомів, що містяться в 3 моль водню: A 18,06 - 1023: 56,02-1023 B 12,04 - 1023. иберіть кілька правильних відповідей
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(H2) = 3 моль
Знайти:
N(H) - ?
Рішення:
1) n(H) = n(H2) * 2 = 3 * 2 = 6 моль;
2) N(H) = n(H) * NA = 6 * 6,02*10²³ = 36,12*10²³.
Відповідь: Число атомів H становить 36,12*10²³.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: ekaterinaromanenko92
Предмет: Українська мова,
автор: irinaac322
Предмет: Немецкий язык,
автор: Lisaauwu
Предмет: Математика,
автор: ira18l
Предмет: Математика,
автор: Аноним