Предмет: Химия,
автор: l7680271
Вкажіть об'єм 0,5 моль етану (с) A 44,8 л; Б 11200 мл В 11,2 л;
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(C2H6) = 0,5 моль
Знайти:
V(C2H6) - ?
Рішення:
1) V(C2H6) = n(C2H6) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л.
Відповідь: Об'єм C2H6 становить 11,2 л.
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: Lisaauwu
Предмет: Английский язык,
автор: dkxkdksk
Предмет: Литература,
автор: v8srfbw4wx
Предмет: Химия,
автор: kota291087
Предмет: Математика,
автор: vasilevav771