Предмет: Физика,
автор: svitlanagarbar833
ДАЮ 25 БАЛІВ. Вiд пристані А одночасно вирушили вниз за течією річки катер пліт. Катер спустився вниз за течією на s = 96 км, потім повернув назад і повернувся В А через t = 14 год. Визначити швидкість катера у стоячій воді і швидкість течії річки, якщо відомо, що катер зустрів пліт на зворотному шляху на відстанi s = 24 км від А.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
1) (а-2b)^4-8(a-2b)
2) (2x+3y)^3+(3x-2y)^3
3) x^2+5x+6
4)x^2+6x=8
5)m^2-7mn+12n^2
6)a^2-7ab+10b+2
2) (2x+3y)^3+(3x-2y)^3
3) x^2+5x+6
4)x^2+6x=8
5)m^2-7mn+12n^2
6)a^2-7ab+10b+2
yavaxyi:
6)a^2-7ab+10b^2
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: pocos
Предмет: Английский язык,
автор: 02maksum20
Предмет: Биология,
автор: uliuabacalay
Предмет: Физика,
автор: Аноним