Предмет: Физика, автор: kkoroljkova

По дорозі назустріч один одному дуть мотоцикліст і велосипедист з швидкостями 40 км/год і 15 км/год відповідно. З якою швидкістю вони зближуються?

Ответы

Автор ответа: sonya030610
0

дано: Vм=40км/год

. Vв=15км/год

СІ 40км=40000м

 1 год=3600с

 15км дорівнює 15000м

 розв'язання 15000+ 40000=. 55000

Думаю, правильно

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: sokolovasofa0911