Предмет: Математика,
автор: kircheianastasiia
3. Магазин продав 12 кг яблук і 14 кг слив, усього на суму 580 грн. Скільки коштує кг яблук, якщо кілограм слив продавали по 20 грн? 20 балів
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
5
1) 20 * 14 = 280 (грн) - 14 кг слив
2) 580 - 280 = 300 (грн) - 12 кг яблук
3) 300 : 12 = 25 (грн) - 1 кг яблук
2) 580 - 280 = 300 (грн) - 12 кг яблук
3) 300 : 12 = 25 (грн) - 1 кг яблук
kircheianastasiia:
спасибо
Автор ответа:
2
Ответ:
1)14•20=280(грн)-продали слив.
2)580-280=300(грн)-продали яблук.
3)340:12=25(грн)
Відповідь:кг яблук коштує 25 грн
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: metetofi
Предмет: География,
автор: nizamidinovnizam489
Предмет: Математика,
автор: donaskova
Предмет: Математика,
автор: krm0365
Предмет: Алгебра,
автор: jhgbm