Предмет: Физика,
автор: kolesniknasta06
Яке прискорення має рухомий ліфт, якщо вага тiла, яке знаходиться в ліфті, стане рiвною 490 Н? Маса тіла 70 кг.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: (-3м/с²)
Объяснение:
Дано:
Р=490Н
m=70кг
g=10Н/кг
--------------
а-?
F=m(g+a)
490=70*(10+a)
7=10+а
а=7-10=(-3м/с²)
rakhimovaaziza98:
хелп ми
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: denisatselych
Предмет: Литература,
автор: dnagyrnaja
Предмет: Українська мова,
автор: aleksandrazubkova12
Предмет: Українська мова,
автор: xguhihyxtxj
Предмет: Математика,
автор: fedorkin009