Предмет: Физика, автор: Hellotime

Сонячні промені падають під кутом 45 градусів до горизонтальної площини. Учня, який визирнув у вікно на висоті 10 м, засліпило сонячне світло, відбите від поверхності води в маленькій калюжі. Визначте найкоротшу відстань між калюжею та стіною школи. Відповідь у метрах

Ответы

Автор ответа: kravcenkokarina455
0

Ответ:

n = \frac{sin \alpha }{sin \beta }

sinβ

sinα

----------------> sin β = \frac{sin \alpha }{n}

n

sinα

sin α = sin 45° = 0,7

n = 1,33

sin β = \frac{0,7}{1,33}

1,33

0,7

= 0,52 = sin 32°

45 - 32 = 13°

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: viktoriaesmantovic83