Предмет: Українська мова, автор: Аноним

100 БАЛЛОВ!!!!! КТО ОТВЕТИТ ПОСТАВЛЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ

СРОЧНООООО

Напишіть творчу роботу "Яку роль відіграє колискова в житті дитини?"

(15-20 речень но можно и 13-14)

Ответы

Автор ответа: aydinrakymov
1

Ответ:

Бо впадеш у воду. А-а-а-а!

А-а, кицю!

Пішла по водицю,

Та й упала у криницю.

Пішов котик рятувати

За вушечко витягати.

Ото тобі, кицю,

-Не лізь у криницю.

Сьогодні у вжиток широко входять не тільки народні колискові пісні, а й ті, що створені поетами та композиторами. Цікаво, що в них поєднуються сучасні тенденції з елементами традиційних українських народних колискових. Новим у них є насамперед музичне оформлення пісні (аранжування). Використання сучасних музичних інструментів дає змогу створити музику, насичену ефектами, безумовно привабливими для дітей. З’явилися в колискових піснях і новітні елементи, персонажі, предмети з життя сучасної дитини. У них можемо побачити казкових героїв із відомих дитячих мультфільмів (Колобка, Карлсона, улюблених персонажів з Простоквашина, капітана Врунгеля та його команду тощо), речі та явища сьогодення (“Снікерси”, “Мілківей”, “Лего” тощо). Зокрема, цю тенденцію яскраво характеризує колискова Світлани Шацької “Спи, мій сину!”

Спи, малечо, спи,

Йдуть у гості сни:

Карлсон й Колобок

Принесуть казок.

Спи, засни, мій сину,

Спиться мандарину,

Лего” й “Мілківей”

Сплять біля дітей.

Хай до тебе в сні

Прилетять пісні

Й наспівають знов

Про мою любов.

У той же час переконуємося, що нові колискові органічно поєднані з традиційними народними, саме від них іде неповторна українська мелодійність, наспівність і багаторазове повторення однієї музичної фрази-поспівки у вузькому діапазоні із застосуванням одноманітної ритміки. І в сучасних колискових зустрічаємо давно відомих популярних у народній творчості персонажів (Котика, Дрімоту, Сон тощо).

Звичайно, діти краще сприймають пісні про те, чим вони живуть сьогодні. Водночас, вважаємо, не варто відкидати й те традиційне українське, що лежить в основі старих народних колисанок, а саме: величезний виховний потенціал, магічну енергетику, яка передається від покоління до покоління. Отже, нехай ваше малятко росте здоровим і веселим.

Ой щоб спало, щастя знало,

Ой щоб росло, не боліло

На серденьку не кволіло.

Соньки-дрімки в колисоньку,

Добрий розум в головоньку,

А рісточки у кісточки,

Здоров’ячко у сердечко,

А в роток говорушеньки,

А в ніженьки ходусеньки,

А в рученьки ладусеньки..

Тож не дивно, що серед усіх народних пісень особливою красою виділяються колискові, які супроводжували чи не найвідповідальніший час у житті кожної людини. Найперші’роки життя для дитини дуже важливі, адже саме в цей період відбувається найбільш стрімкий фізичний і розумовий розвиток. Настільки багато за такий короткий проміжок часу людина більше ніколи не зможе осягнути. Це велика таємниця життя, яку розгадати можуть тільки сама дитина та її мати. Власне, матері традиційно належить найголовніша роль у вихованні маленької особистості

Объяснение:

Написал теперь прочитай и проконспектируй.


Аноним: ctrl + c
ctrl + v
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: leskovaalla2