Предмет: Физика,
автор: Minecraft1352
Задача: залізо масою 500г при температурі 23 С. Знайти кількість теплоти, яка неохідна, щоб нагріти і розплавити цей шмат заліза.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
теплота плавления 66 000 Дж
температура 1538°
66 000 * 0,5* 1538-23 = 33000* 1515 = 49 995 000 Дж = 49,9 мДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: savchukangel11
Предмет: Информатика,
автор: Davidpro228
Предмет: Английский язык,
автор: Saha228666
Предмет: Биология,
автор: Arinachat