Предмет: Физика,
автор: Kmargo77777
Фізика 10 клас. Розпишіть задачу повністю
Приложения:

Kmargo77777:
Піде
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
відносна швидкість легкового до вантажного
v1 - v2 = 20-16,5 =3,5 м/с
з цією швидкісттю легковий має подолати відстань
S1+S2= 15м+20м=35 м
витратить на це час
t = (S1+S2)/(v1-v2) = 35/3,5 = 10 c
*************************************
відносна швидкість легкового до автобуса
v1 + v3 = 20+25=45 м/с
час зближення t = 10 c
безпечна відстань для зближення не менше як
S=(v1+v3)*t = 45*10=450 м - це відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: highcjv47447474
Предмет: История,
автор: godunovaanna317
Предмет: Химия,
автор: alexxsandraraaa
Предмет: Химия,
автор: divakova28ludmilegre
Предмет: Геометрия,
автор: ivanchugunov2