Предмет: Физика,
автор: violaabunia
У машинне масло масою 900 г за температури 17 °С занурили залізну деталь масою 120 г. Теплова рівновага встановилась за температури 47°С. Якою була початкова температура деталі? Питома теплоємність масла 2100 Дж / (кг°С )
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1074°С
Объяснение:
Дано:
m1=900г=0,9кг
t1=17°C
m2=120г
t=47°C
c1=2100Дж/кг°С
с2=460Дж/кг°С
-----------------
t2-?
Qприн.=Qотд.
Qприн=с1*m1*(t-t1)=2100*0,9*(47-17)=56700Дж
Q отд=с2*m2*(t2-t)=460*0,12*t1-460*0,12*47=55,2t1-2594,4
t1=(56700+2594,4)/55,2=1074°С
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vergeleszlata
Предмет: Информатика,
автор: natalifedko2010
Предмет: Математика,
автор: Nikolas2011
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: gavruchenkomimon