Предмет: Физика, автор: oleksandirtatarov

Горизонтально розташований провідник довжиною 20 см і масою 8 г розміщено в однорідному магнітному полі перпендикулярно до магнітних ліній. Сила струму в провіднику 10 А. Визначити індукцію магнітного поля, якщо сила тяжіння врівноважена силою Ампера.

T

Вы

H

Ответы

Автор ответа: Smuuuuufgr
1

Ответ:

Объяснение:

L=0.2 м

m=8*10^-3 кг

I=10 A

B=?

===

m*g=I*B*L

B=m*g/(I*L)=8*10^-3*10/(10*0.2)=0.04 Тл

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: derofitsky