Предмет: Физика,
автор: aurikakruvolap
4. Автомобіль проїхав 40 км за 30 хв. Знайдіть середню швидкість?
Ответы
Автор ответа:
0
30 мин = 0.5 ч
14 = 60 мин
V cp=S/t
V cp. = 40 / 0.5 = 80 kM/4
14 = 60 мин
V cp=S/t
V cp. = 40 / 0.5 = 80 kM/4
Автор ответа:
0
Відповідь:
80км/год за пів години 40 км отже 40×02=
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: qloudzZ
Предмет: Информатика,
автор: bezobmejen2121
Предмет: Математика,
автор: qloudzZ
Предмет: Математика,
автор: kirillsalakhov
Предмет: Английский язык,
автор: rafik200734