Предмет: Физика,
автор: ozarkivhristini
Змішавши гарячу воду за температури 80 °С з холодною водою ВОДИ за температурою 20 °С, отримали 120 кг води за температури 40 °С. Якою була маса гарячої води? Втрати енергії не враховуйте. Срочно надо!!! даю 50 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
правило змішування
80 20║2║1
40
20 40║4║2
1+2=3
m(гаряча вода)=120*1/3=40кг
m(холрдна)=40*2=80кг
Пояснення:
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t1 = 80 °С
t2 = 20 °С
t3 = 40 °С
m1 + m2 = 120 кг
Найти: m1 - ?
Cкладемо систему рівнянь:
{с*m1(t1 - t3) = c*m2(t3 - t2)
{m1 + m2 = 120
Cпростимо на с
m1(t1 - t3) = m2(t3 - t2)
m1(80 - 40) = m2(40 - 20)
40m1 = 20m2
m2 = 20: 40m1
m2 = 0,5m1
Підставимо у друге рівняння системи
m1 + 0,5m1 = 120
1,5m1 = 120
m1 = 120 : 1.5
m1 = 80 кг такою була маса горячої води
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kowqdf
Предмет: Українська мова,
автор: scaromane
Предмет: Русский язык,
автор: serstnevaksenia84
Предмет: Биология,
автор: sumskayacom218
Предмет: География,
автор: Аноним