Предмет: Химия,
автор: gosazalerza
Яка кількість молекул в 6.72 л h2s
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
n(H2S)=V/Vm=67,2/22,4=3 моль
m(H2S)=n*M=3*34=102 г
N=Na*n=6*10(23) * 3=1,8*10 в 24 степени молекул
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: alexxsandraraaa
Предмет: Русский язык,
автор: tangievatamila52
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nozimahonb
Предмет: Русский язык,
автор: dimo4kazay