Предмет: Экономика, автор: julia12080790

Підприємство виготовило верстати і реалізувало їх по ціні 50тис.кожен. Собівартість кожного 30тис. Грн який дохід якщо податок на прибуток становить 30% а підприємство реалізувало 10 верстатів

Ответы

Автор ответа: taraseysmont
0

Відповідь: податок буде 60тис а прибуток 140тис

Пояснення: 50тисяч множимо на к-сть верстатів 10*50000=500000грн

вираховуємо собівартість верстатів 300тис грн 500000-300000=200000грн сума заробітку без податку вираховуємо податки 200000/0.3=60000грн податок

200000-60000=140000грн(чистий прибуток)

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: ikeadoge72