Предмет: Химия, автор: denussergienko09

7. Які маси розчинів натрій хлориду з масовою часткою солі 10% і 20% треба взяти, щоб добути 300г розчину з масовою часткою солі 12% ? (6б)​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w1 = 10%

w2 = 20%

mр-ну = 300 г

w3 = 12%

Найти: m1-? m2-?

1. За правилом діагоналей визначаємо масові співвідношення вихідних розчинів:

10             8   | 4

  \          /

      12

/            \

20             2   | 1

2. Знайдемо скільки частин становить маса розчину

1 + 4 = 5

3. Обчислимо яка маса припадає на одну частину розчину

300 : 5 = 60 г

4. Знайдемо маси вихідних розчинів:

60 * 1 = 60 г 20% р-ну.

60 * 4 = 240 г 10% р-ну.


denussergienko09: а як записати розпиши будь-ласка
Автор ответа: chemistrykk
0

Дано:

w1(NaCl) = 10% = 0,1

w2(NaCl) = 20% = 0,2

m3(р-ра NaCl) = 300 г

w3(NaCl) = 12% = 0,12

Найти:

m1(NaCl) - ?

m2(NaCl) - ?

Решение:

смотреть во вложении

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nastenaatavina