Предмет: Физика, автор: motobandit2009

даю 100 балів!!!!!!!!!
Металевий циліндр масою 200 г нагріли в киплячій воді до 100 °С і потім опустили в воду масою 120 г, що має температуру 10 °С. Через деякий час температура води і циліндра стала рівною 25 °С. Яка питома теплоємність металу, з якого зроблений циліндр?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
3

Ответ: 504Дж/кг°С

Объяснение:

Дано:

m1=200г=0,2кг

t1=100°C

m2=120г=0,12кг

t2=10°C

t=25°C

c2=4200Дж/кг°С

----------------

с1-?

Qпр=Qотд

Qпр=с2*m2*(t-t2)=4200*0,12*(25-10)=7560Дж

Qотд=с1*m1*(t1-t)

c1=Q/(m1*(t1-t))=7560/(0,2*(100-25))=504Дж/кг°С


motobandit2009: На скільки градусів охолоне 200 г льоду, якщо він при цьому віддає 4,2 кДж теплоти?
motobandit2009: будь ласка
Похожие вопросы