Предмет: Физика, автор: rolmoltmssaoisrlimpo

3.Сталевий стрижень завдовжки 40 см і масою 50 г лежить перпендикулярно до горизонтальних рейок. Уздовж рейок напрямлене однорідне магнітне поле індукцією 0,25 Тл. У стрижні пропускають електричний струм силою 2 А. З якою силою стрижень тисне на рейки?

СРОЧНОООО

Ответы

Автор ответа: Tutifruty759
2

Ответ:

0.7H

Объяснение:

*На стержень действует сила Ампера:

Fл = B*I*L = 0,25*2*0,4 = 0,20 Н   (по правилу левой руки направлена к земле)

*Но на стержень действует и сила  тяжести:

Fт = m*g = 0,050*10 = 0,50 Н

*Сила, действующая на рейки:

F = Fл + Fт  = 0,20 + 0,50 = 0,70 Н


kovgleb12: Спасибо тебе большое
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: trtrtrt325