Предмет: Химия,
автор: milanasavorskaa
помогите срочно дом 50 балов!!!!
Визначити формулу газу, що містить 40% Карбону, 6,67% Гідрогену та 53,33% Оксигену. Відносна густина цього газу за воднем 15.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
D(H2)=30
W(C)=40%
W(H)=6,67%
(формула)
Mr(речовина)=D(H2)*Mr(H2)
Mr(речовина)=30•2= 60г/моль
W(O) =100%-40%- 6,67%= 53,33%
C:H:O: W(C)/Ar(C): W(H)/ Ar(H): W(O)/ Ar(O)
C:H:O: 3,3:6,67: 3,3/:3,
C:H:O= 1:2:
CH2O-формальдегід
Mr(CH2O)=12+2+16= 30г/моль 60/30= у два рази
(CH2O)=C2H4O2 істина формула
C2H4O2(CH3COOH)
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: billiass
Предмет: Физика,
автор: ov4arenko2008
Предмет: Литература,
автор: gonsampitor
Предмет: Биология,
автор: gemertut
Предмет: Физика,
автор: hrhrvrvr