Предмет: Физика,
автор: passkarina23
Залізну деталь масою 90 г треба нагріти від 60 °С до 330 °С. Яку кількість теплоти для цього потрібно?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 11,178кДж.
Объяснение:
Дано
m=90г = 0,09кг
t1=60°С
t2=330°С
c(Fe)=460 Дж/кг*°С
-------------
Q=?
Решение
Q=cmΔt=460*0.09(330°С-60°С)= 11178 Дж=11,178кДж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: gonsampitor
Предмет: Українська мова,
автор: fayfer60
Предмет: Физика,
автор: dvalievelina
Предмет: Геометрия,
автор: aleksaera5
Предмет: Алгебра,
автор: SIMJPL