Предмет: Физика,
автор: aNgeLtttttt
тіло рухаючись рівноприскорено зі стану спокою проходить за п'яту секунду від початку руху 20 м який шлях пройде тіло за перші 10 секунд
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 220м
Объяснение:
Дано:
ΔS=20м
t1=5c
t2=10c
-----------
S2-?
ΔS=at1²/2-a(t1-1)²/2
a*5²/2-a*(5-1)²/2=20
a=80/9=4,4м/с²
S2=4,4*10²/220м
marif58:
привіт,допоможи будь ласка з фізикою,завдання в профілі,дуже терміново....залишилось декілька хвилин.....
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: arina20067891a
Предмет: Другие предметы,
автор: aldiyar0810daa
Предмет: Биология,
автор: koval4012
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: kyarimovamila