Предмет: Физика,
автор: kostenenkosasa
Яка кількість теплоти витрачається для нагрівання 400 г води від 200С до кипіння?
viktoriavika1092:
можливо від 20 градусів, а не 200?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Q = 134400 Дж
Пояснення:
Яка кількість теплоти витрачається для нагрівання 400 г води від 20 °С до кипіння?
Q = cm(t - )
c = 4200 Дж/кг * °С (питома теплоємність води)
m = 400 г = 0,4 кг
t = 100 °С (кипіння води)
= 20 °С
Q = 4200 * 0.4 * (100 - 20) = 134400 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kurmanbekovratmir5
Предмет: Українська мова,
автор: leramoiseeva2309
Предмет: Русский язык,
автор: sofiakrylova1129
Предмет: Алгебра,
автор: silenceoflife
Предмет: Музыка,
автор: tanyasap113