Предмет: Химия, автор: katusha10555

у 300г. води розчинили 50 г. натрій гідроксиду. Обчисліть масову частку NaOH в отриманому розчині. Прошу будь ласка з дано та розв'язком​

Ответы

Автор ответа: Cassini
1

Ответ:

14%

Объяснение:

Дано:

m(воды)=300 г

m(NaOH)=50 г

Найти: w(NaOH)

m(р-ра NaOH)=m(воды)+m(NaOH)=350 г

w(NaOH)=m(NaOH)/m(р-ра NaOH)=50/350≈0,14=14%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vcfhhhghnbvvch