Предмет: Физика, автор: ukhalnazar

Велосипедист рухався протягом 50 хв зі швидкістю 27 км/год, в потім ще 20 хв зі швидкістю 10 м/с. Обчисли середню швидкість руку велосипедиста

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

Объяснение:

Время 50 мин = 5/6 часа

20 минут = 3/6 часа

скорость 27 км/час

скорость 10 м/с = 36 км/час

V ср = S/t

S = 27 *5/6 = 22.5 км - пройдено

S 2 = 36*3/6 = 18 км - пройдено

V = 22.5+18 / 3/6+5/6 = 40.5 /  8/6 = 40.5 *6/8 = 30.375 км/час

Похожие вопросы