Предмет: Физика, автор: dmitriyartemenko13

При температурі 27°С та тиску 1,013 *10в 5 степени Па у парнику знаходиться 2,45*10в 27 степени молекул повітря.Розрахуйте об'єм парника.

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

Объяснение:

1,013 *10^5 Па = n * K * T

n = концентрация молекул в 1 м3

K = 1.38*10^-23 Дж/К

T = 273 +27 =  300°К

n = 1.013 *10^5 / 300* 1.38 *10^-23 = 1.013 *10^5/ 4.14 *10 ^-21 =

= 0.244 * 10^26 = 2.44*10^25/ м3

2,45 *10 ^27/ 2.44 *10 ^25 = 10^2 = 100 м3


dmitriyartemenko13: Спасибо огромное
dmitriyartemenko13: ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ Знайдіть зміну стандартної вільної енергії реакції, константа рівноваги якої К = 10.
dmitriyartemenko13: А вы не могли бы с этой задачей помочь пожалуйста?
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: nastyakrukova94