Предмет: Физика, автор: Krummlauf

Визначте величину та напрямок швидкості точки, якщо задані проекції швидкості на осі координат: Vx = 3 м/с , Vy = 4 м/с.
Определите величину и направление скорости точки, если заданы проекции скорости на оси координат: Vx = 3 м/с, Vy = 4 м/с.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: 5 м/с    ≈ 53,1⁰ з додатним напрямом осі Ох

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: megumin06