Предмет: Химия,
автор: MurGamer
визначте формулу вуглеводню в якому масова частка гідрогену дорівнює 10% а відносна густина за киснем 1.25
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(H) = 10% = 0,1
D(O2) = 1.25
Найти: CxHy- ?
М(Н) = 1 г/моль М(С)= 12 г/моль М(О2) = 32 г/моль
М(СхНу) = D(O2) * М(О2) = 1,25 * 32 = 40 г/моль
Для розрахунку візьмемо 1 моль вуглеводню, тоді
m(CxHy) = v(СхНу) * M(СхНу) = 1 моль * 40г/моль = 40г
m(H) = М(СхНу) * w(H) = 40 * 0,1 = 4г
v(H) = m(H)/М(Н) = 4/ 1 = 4 моль
m(С) = 40 - 4 = 36 г
v(С) = m(С)/М(С) = 36/ 12 = 3 моль
С : Н = 3 : 4
Отже формула вогневодню С3Н4 - пропин
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anyak2909
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: qg8rkqnfzb
Предмет: Геометрия,
автор: Mari27021
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: husanif