Предмет: Физика,
автор: dacukkatuha
Знайти лінійну швидкість тіла яке рухається по колу радіусом 0,1 м з і робить 5 обертів за секунду.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
R = 0,1м
N = 5 об.
t = 1 с
Найти: U-?
за визначенням n = N/t = 5/1 = 5 (1/с) = 5 Гц
Знайдемо лінійну швидкість
U = 2пRn = 2 * 3,14 * 0,1 * 5 = 3,14 м/с
Похожие вопросы