Предмет: Физика,
автор: daryna70
9. Мідне тіло падає з висоти 800 м. На скільки градусів нагріється тіло, якщо 80 % його
механічної енергії витрачається на нагрівання? Питома теплоємність міді дорівнює
Дж
кг.°С
400
Ответы
Автор ответа:
12
Ответ:
∆t = 16°
Объяснение:
Дано:
h = 800м
c = 400 Дж/кг°C
U = mgh; Q = cm∆t
80%U = Q
0.8mgh = cm∆t
6400 = 400∆t
∆t = 16
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: noname6749
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: pmellip
Предмет: Немецкий язык,
автор: crouv666
Предмет: Математика,
автор: iskender0070