Предмет: Физика,
автор: olma75830717
Електрична лампа розрахована на силу струму 0,5 А та на напругу 36
В. Визначте опір резистора, який треба підключити послідовно з
лампою до джерела напруги 120 В.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
I = 0,5 А
U = 36 В
U2 = 120 В
r = ?
r = (U2 - U) / I = (120 - 36) / 0.5 = 168 Ом
olma75830717:
А почему U2-U-?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: vikabalas2
Предмет: Алгебра,
автор: mira228702
Предмет: География,
автор: ORIOT
Предмет: Математика,
автор: dimg666
Предмет: История,
автор: veronika20091025